14 | 12 | 2019
Main Menu

„Зробимо Україну чистою разом!”

 

 

   23 квітня 2016 року буде проводитись масштабна Всеукраїнська акція „Зробимо Україну чистою разом!”, організатором якої є громадська організація«Letsdoit, Ukraine» – учасник міжнародного руху «LetsDoIt! World!».

   Мета акції — виховання у громадян дбайливого ставлення до довкілляоб'єднання людей у всьому світі для боротьби з проблемою накопичення сміття та залучення уваги громадськості до захисту навколишнього середовища.

   «Зробимо Україну чистою разом!» — щорічна весняна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. У рамках акції проводиться Всеукраїнський екологічний фестиваль чистоти «ЧистоФест», під час якого проходять велопробіги, еко-квести, перегляд «зелених» фільмів, висадження дерев та квітів, благоустрій майданчиків, еко-форуми, майстер-класи, польові кухні та змагання на найбільшу кількість зібраного сміття за 1 секунду тощо.

   Екоакція дозволить залучити якомога більше громадян до вирішення екологічних проблем України та виховувати бережне ставлення суспільства до навколишнього середовища. Працівники Сокальського управління водного господарства також візьмуть активну участь у акції.

   Приєднуйтесь до наймасштабнішого прибирання країни, долучайтесь до Всеукраїнського Екологічного Фестивалю «ЧистоФест»!