18 | 03 | 2019

Всесвітній день води

Результат пошуку зображень за запитом "всесвітній день води"

       Щорічно  22  березня в світі  відзначається   Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй, з метою привернення уваги до проблем водних ресурсів, підвищення екологічної свідомості і обізнаності  громадян. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води «Природа для води».

       Вода – вичерпний ресурс. Ми ніколи не матимемо її більше, ніж маємо сьогодні. Можливо, вперше за всю історію людства світовий попит перевищить наявний резерв, тому так важливо виховувати культуру бережливого ставлення до води. 

       Всесвітній день води є можливістю нагадати людству про надзвичайну актуальність і важливість для навколишнього природного середовища вирішення питань, пов’язаних з водним фактором.        

       По території  Сокальського  району  протікає  19  річок та потоків, протяжність яких  складає  384,0 км.  В  районі нараховується 155 ставків, 1 водосховище, 41 джерело,  а  ще потічки, струмки, канали, які потребують  нашої  уваги та догляду. 

       Всесвітній день води зосереджує увагу на важливості загального доступу до чистої води та питаннях збалансованого управління водними ресурсами. 

       То ж  давайте  разом збережемо нашу планету блакитною – з усіма її океанами, морями, річками, озерами та джерелами. Лише таким чином  ми  забезпечимо  чисте, здорове, квітуче і натхненне   майбутнє,   бо  де  є чиста  вода,  там  є  життя !