14 | 12 | 2019
Main Menu

Конкурс "До чистих джерел"

Конкурс «До чистих джерел»

        

  З метою поліпшення стану джерел, водойм і річок України, раціонального використання водних ресурсів, виховання дбайливого ставлення населення до  них, підвищення рівня екологічної та правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2001 року № 51 проводиться щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». Розроблений Порядок  проведення Конкурсу, для нагородження переможців Комісією затверджується  преміальний призовий фонд, в тому числі, цінні подарунки. Конкурс проводиться за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України.

         До 1 грудня триває прийом робіт для участі в щорічному Всеукраїнському конкурсі «До чистих джерел».

         На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Указу Президента України від 6 серпня 1998 року № 885/98 «Про день довкілля» на території району проводяться заходи, спрямовані на покращення стану довкілля, зокрема, проводиться благоустрій та розчистка джерел. 

         Проведення розчистки та упорядкування джерел на території Сокальського району сприятиме збереженню, відтворенню та охороні водних ресурсів.