14 | 12 | 2019
Main Menu

Година Землі

Результат пошуку зображень за запитом "година землі"

Година Землі 2019

          30 березня в Україні буде проходити щорічна всесвітня кампанія Година Землі 2019.

          Кампанія започаткована Світовим фондом дикої природи, яку проводять в останню суботу березня, закликаючи власників осель та підприємства вимкнути світло та електричні пристрої, якщо можна без них обійтись, на одну годину, щоб стимулювати зацікавленість до потреби протидіяти зміні клімату і досягнення гармонії з природою.

           Символом акції колись була цифра 60 що позначає кількість хвилин колективного дбайливого ставлення до природи. Зараз до  цієї цифри додався знак «+», що говорить про те, що крім 1 години в році кожен   може щодня вносити вклад у збереження екології Планети.

           Це своєрідний заклик до збереження та економного використання електроенергії, зосередження уваги кожного громадянина на проблемах екологічного стану нашої країни та необхідності взяти на себе соціальну відповідальність і долучитися до спільної праці задля сталого майбутнього людства.

             Година Землі має продемонструвати урядам країн світу, бізнесовим організаціям та всім людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, а й можливі. Це шанс дати людям право голосу вибирати майбутнє Планети, а також об’єднати наші зусилля для збалансованого розвитку та збереження природи заради наших дітей та онуків.

             Дуже важливо підтримати ініціативу проведення зазначеної кампанії шляхом  вимкнення  світла  та  приладів  о  20:30  30  березня 2019 року на 1 годину.