29 | 01 | 2020
Main Menu

Дерева миру

9 квітня 2016 року відбудеться Всесвітня соціально-екологічна ініціатива «Дерева Миру» в Україні, організатором якої є громадська організація«Українські Креативні Реформатори». Ініціатива з висадження дерев та об’єднання заради миру зародилась в Україні в 2015 році і вже має багатьох прихильників. Питання Миру стає актуальним для всього світу.

   Партнером ініціативи «Дерева Миру» на міжнародному рівні є Всесвітній глобальний рух за чисту планету «Letsdoit, world», який об’єднує 112 країн світу, жителі яких цього дня вийдуть на вулиці своїх міст, аби висадити «Дерева Миру».

   Метою ініціативи є об’єднання народів заради Миру шляхом висадження дерев, що сприяє озелененню територій, а також вихованню дбайливого ставлення громадян до довкілля.

   Головними напрямками ініціативи є усвідомлення важливості миру, об’єднання представників національних спільнот в Україні та за кордоном.

   Працівники Сокальського управління водного господарства, виявляючи свою громадянську позицію, також долучаться до Всесвітньої соціально-екологічної ініціативи «Дерева Миру».

   Кожен з нас може стати учасником акції та залучити всіх бажаючих проявити свою позицію за Мир, висадити своє Дерево Миру!

         Більш детальна інформація на офіційному веб-сайті ініціативи  www.ukrngo.org.ua.