25 | 04 | 2018

Новини

2018 рік


Власну марку Держводагентства обрано!

Результат пошуку зображень за запитом "ВЛАСНУ МАРКУ ДЕРЖВОДАГЕНТСТВОМ ОБРАНО"
 

 

Ще раз нагадуємо, що Держводагентством 5 січня року було оголошено про прийом творчих робіт на кращий дизайн поштової марки з нагоди Всесвітнього дня води (22 березня), який тривав до 2 лютого.

Для визначення переможця, на офіційній сторінці Держводагентства у соціальній мережі Facebook з 14 лютого по 28 лютого відбувалося голосування. Усі бажаючі голосували шляхом натиску на «подобайчик».

У конкурсі взяли участь 129 робіт як дитячих, так і створених дорослими.

Серед усіх робіт найбільше «подобайчиків» отримала марка Юрія Бойкова (м.Каховка) – 942. Ця робота і є переможцем та буде використана для виготовлення власної марки Держводагентства.

Але, у зв’язку  з тим, що найактивнішими учасниками конкурсу були діти, Держводагентством були обрані ДИТЯЧІ малюнки, які набрали найбільшу кількість уподобань і проведено голосування серед фахівців апарату Агентства. Кожен фахівець мав змогу проголосувати за вподобаний малюнок шляхом прикріплення на нього кольорові наліпки.

У результаті голосування переможцем обрано роботу Наталії Хрієнко (1 клас, с.Велика Скельова, Світловодський район, Кіровоградська область).

Цю роботу також буде використано для виготовлення власної марки Держводагентства.

Вітаємо переможців!

Ними стали Юрій Бойков (м.Каховка) та Наталія Хрієнко – учениця 1 класу (с.Велика Скельова)!

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за чудові роботи, вони вже зробили свої екологічні кроки для збереження водних ресурсів України.

А ви зробили свій екологічний крок заради майбутнього?

Усі діти, які брали участь у конкурсі, будуть нагороджені дипломами Держводагентства!

  


   2017 рік   


18.12.2017р.  голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, перший заступник голови РДА Ірина Задолинна та голова районної ради Микола Пасько взяли участь у спілкуванні голови облдержадміністрації О.М.Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі Skype-конференції. Одним з розглянутих питань було питання про стан прийняття на баланс місцевих рад гідротехнічних споруд на території області.


30.11.2017р. відбулася нарада-семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів Сокальського району. Нараду провели голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови районної ради Василь Бойко та перший заступник голови Сокальської РДА Ірина Задолинна.  На порядок денний було винесено п’ять питань, в тому числі  про інвентаризацію безгосподарських гідротехнічних споруд,  по якому доповідала Кравець Ольга Петрівна - головний фахівець з використання водних ресурсів Сокальського УВГ.

 


14.07.2017р. голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. В його ході розглядалися наступні питання: про вжиття заходів щодо підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району до літнього сезону у 2017 році; про посилення протипожежного захисту об’єктів, населених пунктів, лісів, торфовищ та сільгоспугідь у літній пожежонебезпечний період 2017 року та готовності до реагування у разі виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій на них.


6.07.2017р.  відбулося друге пленарне засідання сесії Сокальської районної ради. У ньому взяли участь голова райдержадміністрації Роман Токай, керівник апарату РДА Віра Білець, керівники структурних підрозділів РДА. На ньому депутати заслухали інформацію про проведення інвентаризації та якісного стану меліоративних споруд і каналів в Сокальському районі та встановлення їх балансоутримувачів. 22 березня 2017 року у Всесвітній день води у Сокальські районній раді було проведено засідання комісії з питань АПК, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій. На даній комісії  за участю начальника Сокальського управління водного господарства Новосада В.І., головного інженера Марцинюка В.Я. розглядались питання щодо фінансування районних програм на 2017 рік : «Регіональна  програма протипожежного захисту торфовищ на період 2016-2021 року у Сокальському районі», « Програма  захисту сільськогосподарських угідь від  повторного заболочення та населених пунктів від  підтоплення на території Сокальського району».

За сумлінну працю, високий професіоналізм, постійну активну роботу з метою покращення навколишнього природного середовища Сокальського району  та з нагоди  Всесвітнього дня води Грамотами Сокальської районної ради були нагороджені начальник  Сокальського управління водного господарства Новосад Василь Іванович та головний інженер управління Марцинюк Володимир Яронович.


15.03.2017р. З  13 березня по 13 квітня 2017 року проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 1 квітня - День довкілля, з метою  поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів області, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю в галузі навколишнього природного середовища, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.


10.03.2017р. начальник Сокальського УВГ В. Новосад взяв участь у засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яку провів голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих. В його ході розглядалося питання про стан роботи по запобіганню виникненню пожеж у природних екосистемах на території Сокальського району. 


9.03.2017р. головний фахівець з використання водних ресурсів Сокальського управління водного господарства Кравець О.П. взяв участь у нараді з питання передачі безгосподарських гідротехнічних споруд у комунальну власність територіальних громад, яку провела перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна. Попередньо, районна комісія провела інвентаризацію водних об’єктів на території Сокальського району та обстеження гідротехнічних споруд на них. Під час проведення інвентаризації виявлено 158 гідротехнічних споруд (з них 106 споруд – безгосподарські). За підсумками наради головам місцевих рад доручено протягом березня-квітня 2017 року провести сесії, на розгляд яких винести питання про взяття на облік даних споруд.

 

 


16.02.2017р. відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провела перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна. В його ході розглядалися наступні питання: про стан підготовки до можливих повеней та підтоплень на території району; про затвердження плану дій спеціалізованих служб ЦЗ суб’єктів господарювання з підготовки та пропуску льодоходу, повені і дощових паводків на території району у 2017 році. Комісія вирішила місцевим радам, території яких потрапляють у зону прогнозованого підтоплення: до 20 березня 2017 року провести навчання для населення та створити аварійний запас матеріалів (мішки, пісок, тощо); створити аварійні бригади із місцевого населення для виконання запобіжних та аварійних протипаводкових робіт. Ряд доручень з даного питання також були дані відділу АПР РДА та управлінню водного господарства.

 


31.01.2017р. в Сокальській  РДА проводилась  нарада на якій розглядались поточні питання, в тому числі питання про готовність до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році. 


24.01.2017р. начальник Сокальського УВГ В. Новосад взяв участь у нараді, яка проводилась в Сокальській РДА, на якій розглядалися поточні питання, зокрема, серед інших розглядалася скарга щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (в тому числі під водним об'єктом).


05.01.2017р. в Сокальській РДА проводилось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якій розглядалось  питання про забезпечення життєдіяльності району в період святкування Різдвяних свят.