29 | 01 | 2020

Моніторинг

Існуюча система моніторингу

 

Управління здійснює регіональний загальний та оперативний моніторинг меліорованих земель та земель водного фонду, що дозволяє розробляти і приймати відповідні рішення та оперативно реагувати на кризові ситуації та вживати заходи по їх ліквідації.

В управлінні проводиться  облік та паспортизація водних ресурсів: відрегульованих ділянок річок, каналів, водосховищ, ставків та водойм, визначається їх технічний стан.

В управлінні  визначено 17 точок водовиділу. Для здійснення  спостереження за рівнями води та обліку на осушних системах встановлено та облаштовано 17 рейкових водомірних постів. Складено паспорти водомірних постів. Отримані дані заносяться в журнали спостережень, обробляється, складаються графіки рівнів води, визначаються витрати води.

Для поведення гідрометричних спостережень за рівнями ґрунтових вод на осушних системах Рата, Болотня, Желдецька, Великомостівська, Ракитня, Білостіцька, Н.Бугська , Н.Українська, Гатківська, Сілезька побудовані гідрорежимні свердловини. На балансі управління знаходиться 16 гідрометричних створів та 55 шт гідрорежимних свердловин.